• 15 GRU 17
  • 0

  Jeśli jeszcze przed świętami chcesz zrobić coś dla siebie i poprawić wygląd swojej skóry, zapraszamy na zabiegi laserowe Harmony XL Pro.

  W naszym Centrum odbywają się zabiegi laserowego usuwania niedoskonałości skóry za pomocą platformy laserowej Harmony XL Pro. Zabiegi wykonywane są na twarzy, szyi, a także służą usuwaniu różnego typu zmian na całym ciele. Poddają się im zarówno kobiety jak i mężczyźni, w różnym wieku.

  Dużą popularnością cieszą się zabiegi laserowego odmładzania skóry ClearLift oraz usuwania naczynek i przebarwień Dye VL.
  – Jestem bardzo mile zaskoczona samym przebiegiem zabiegu, który jest szybki i poza odczuciem lekkiego ukłucia, praktycznie bezbolesny. Przez większość swojego życia borykałam się z naczynkami na policzkach i w okolicy nosa a teraz, za pomocą tego lasera, naczynka po prostu zniknęły. Jestem pod wrażeniem – mówi jedna z naszych Pacjentek.

  – Medycyna estetyczna staje się coraz bardziej popularna i dostępna, a przede wszystkim lubiana przez Pacjentów, bowiem w szybki sposób można osiągnąć naprawdę spektakularne efekty – podkreśla Karolina Pazera, lekarz medycyny estetycznej.

  Zobacz więcej zastosowań Harmony XL Pro.

  Zobacz cennik zabiegów:

  Zapraszamy!

   

  Leave a reply →