Media o nas

Klejenie żylaków – Nowa metoda leczenie żylaków kończyn dolnych


Sława chirurgii naczyniowej w Centrum Plus-Med

Na zdjęciu od lewej: dr Paweł Bodzenta, profesor Rene Milleret i dr Roman Gołąbek.
Na zdjęciu od lewej: dr Paweł Bodzenta, profesor Rene Milleret i dr Roman Gołąbek.

12 stycznia 2015 roku gościem Centrum Medycznego Plus-Med w Kielcach był znakomity chirurg naczyniowy. Światowej klasy, profesor Rene Milleret, jest twórcą najnowszej metody leczenia żylaków kończyn dolnych ablacją parą wodną, zwanej inaczej skleroterapią parową. W Polsce wykonuje się ją od 2013 roku, w Europie jest już bardzo rozpowszechniona i ceniona zarówno przez lekarzy, jak i pacjentów, który od razy mogą powrócić do codziennych obowiązków.

Profesor Milleret uczestniczył w kilku zabiegach, wykonywanych w Centrum Medycznym Plus-Med wspólnie z chirurgami naczyniowymi – dr Pawłem Bodzentą i dr Romanem Gołąbkiem. To oni, jako pierwsi w województwie świętokrzyskim, wykorzystują nowoczesną metodę leczenia żylaków kończyn dolnych. Wyjątkowe wydarzenie odnotowały kieleckie media.

Relacja z wizyty profesora Rene Millereta – TV Świętokrzyska

Wizytę profesora Rene Millereta w Centrum Medycznym Plus Med w Kielcach odnotowała w wiadomościach TV Świętokrzyska. Znany chirurg naczyniowy udzielił też krótkiego wywiadu na temat nowej metody leczenia żylaków metodą SVS.

Źródło: http://www.tvswietokrzyska.pl/kielce/wiadomosci/item/9729-po-raz-pierwszy-w-polsce.html

Wywiad z dr Pawłem Bodzentą na temat żylaków kończyn dolnych i metod leczenia – redaktor Magdalena Sitek, Radio Kielce 30 marca 2015
Część 1

Część 2

Żylaki kończyn dolnych i nowoczesne metody ich leczenia były tematem porannej audycji w Radiu Kielce. Specjalistą zaproszonym do udziału w audycji był dr Paweł Bodzenta, chirurg naczyniowy z Centrum Medycznego Plus Med w Kielcach.


Prezentacja Centrum Medycznego Plus-Med – źródło: echodnia.eu

Film przedstawiający Centrum Medyczne Plus Med pozwala zapoznać się z komfortowym wnętrzem i możliwościami kieleckiego specjalistycznego ośrodka chirurgii. Został opublikowany w serwisie echa Dnia – Zdrowie i Uroda.