Zespół specjalistów

lek.med. Paweł Bodzenta

lek.med. Paweł Bodzenta

specjalista chirurgii naczyniowej, specjalista chirurgii ogólnej

W roku 1994 ukończył Akademię Medyczną w Łodzi. Pracował m.in. w Świętokrzyskim Centrum Chirurgii Naczyniowej i Angiologii w Końskich oraz w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach. Zajmuje sie schorzeniami naczyniowymi, przede wszystkim leczeniem żylaków kończyn dolnych. Specjalizuje się w zabiegach laserowych metodą EVLT, w ablacji parą wodną oraz usuwania żylaków za pomocą kleju. W 2014 roku uzyskał wyróżnienie w postaci prestiżowego certyfikatu Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Obecnie konsultant do spraw chirurgii naczyniowej w Klinice Chirurgii Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

lek.med. Roman Gołąbek

lek.med. Roman Gołąbek

specjalista chirurgii naczyniowej, specjalista chirurgii ogólnej

Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie, którą ukończył w 1989 roku. Pracownik Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego w Kielcach w latach 1990-2002. W latach 2012 - 2017 pracował w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach.
Od stycznia 2018 roku Kierownik Świętokrzyskiego Centrum Chirurgii Naczyniowej i Angiologii w Szpitalu św. Łukasza w Końskich.

W swojej pracy zawodowej zajmuje się leczeniem żylaków kończyn dolnych, miażdżycy kończyn dolnych, tętniaków aorty i zwężeń tętnic szyjnych.

Od 2014 w Centrum Medycznym Plus Med w Kielcach wykonuje zabiegi laserowe metodą EVLT, zabiegi ablacji (skleroterapii) parą wodną oraz zabiegi usuwania żylaków za pomocą kleju.

lek.med. Sybilla Piekarska

lek.med. Sybilla Piekarska

specjalista chirurgii plastycznej, specjalista chirurgii ogólnej

Absolwentka Akademii Medycznej w Zabrzu. Ukończyła ją w 1997 roku. Pracowała w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej WSS w Sosnowcu. Uczestniczy w różnych kursach i sympozjach w kraju i za granicą. Specjalizuje się w korekcji powiek i uszu, labioplastyce, oraz operacjach piersi, liposukcji. Poza zabiegami operacyjnymi stosuje mniej inwazyjne metody medycyny estetycznej.

lek. med. Krzysztof Szymański

lek. med. Krzysztof Szymański

specjalista chirurgii plastycznej, specjalista chirurgii ogólnej

W 1986 r. ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Od 1992 odbywał wolontariat z chirurgii plastycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1996 r. asystent i starszy asystent w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń w Warszawie. Do 2012 r. starszy asystent w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Wieloletnia praktyka zawodowa, liczne kursy krajowe i zagraniczne.

Pełen zakres chirurgii plastycznej - operacje powiek, nosa, uszu, podniesienie twarzy - face lift, korekcja piersi, plastyka brzucha, powiększenie pośladków, odsysanie tkanki tłuszczowej - liposukcja mało inwazyjnym systemem Body Jet. Ponad to zabiegi z zakresu chirurgii ręki, operacje rekonstrukcyjne po urazach, leczenie i korekcje blizn pourazowych, blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych.

lek.med. Paweł Kundera

lek.med. Paweł Kundera

specjalista chirurgii ogólnej

W 2003 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Pracował w Oddziale Chirurgicznym w Skarżysku-Kamiennej, a aktualnie w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala MSWiA w Kielcach. Zajmuje się diagnostyką i kwalifikacją do leczenia operacyjnego schorzeń jamy brzusznej, przepuklin oraz tarczycy. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii jednego dnia. Zajmuje się leczeniem żylaków odbytu i endoskopią przewodu pokarmowego.

lek. med. Sylwia Zagórska

lek. med. Sylwia Zagórska

specjalista chirurgii ogólnej

Absolwentka Uniwersytetu Lwowskiego. Tytuł Specjalisty Chirurgii Ogólnej uzyskała w 2008r. Pracowała w Świętokrzyskim Centrum Onkologii, Szpitalu Powiatowym w Giżycku, Szpitalu Powiatowym w Melilla w Hiszpanii oraz Szpitalu Wojewódzkim w Kielcach. W PlusMed pełni całodobowe dyżury lekarskie przy pacjentach po zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej.

lek.med. Anna Walczyk

lek.med. Anna Walczyk

specjalista chorób oczu

W 2004 roku ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku i specjalizuje się w dziedzinie okulistyki. Odbyła liczne staże: w Klinice Okulistyki w Gdańsku, w Klinice Okulistyki w Lublinie, w Klinice Okulistyki w Białymstoku i Klinice Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. W ciągu ponad 12 lat swojej drogi zawodowej dr Walczyk brała udział w kilkudziesięciu kursach w dziedzinie okulistyki, w tym między innymi, w Międzynarodowej Praktycznej Konferencji i Kursie Chirurgii Okuloplastycznej.

lek. med. Karolina Pazera, Specjalista w dziedzinie Medycyny Estetycznej

lek. med. Karolina Pazera

lek. med. Karolina Pazera, Specjalista w dziedzinie Medycyny Estetycznej
lek. med. Karolina Pazera

specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Pracuje w Oddziale Okulistyki WSZZ w Kielcach. Ukończyła liczne kursy doskonalące umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, zabiegi mezoterapii, lipolizy oraz laseroterapii. Posiada certyfikat ITP SA do obsługi lasera Harmony XL pro.

lek. med. Jacek Urbaczka

lek. med. Jacek Urbaczka

specjalista ginekologii i położnictwa

Akademii Medycznej w Lublinie. Od 1992 związany jest z Oddziałem Ginekologiczno - Położniczym Szpitala Powiatowego w Skarżysku Kamiennej, gdzie obecnie pracuje. W latach 2014-2016 pełnił funkcję Kierownika Oddziału Ginekologiczno - Położniczego Szpitala Powiatowego w Starachowicach. W Centrum Medycznym Plus Med odpowiedzialny jest głównie za zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

lek. med Agnieszka Picheta-Wyka

lek. med Agnieszka Picheta-Wyka

W trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa.

W 2010 roku ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Część programu studiów w tym w zakresie ginekologii i położnictwa realizowała na Uniwersytecie Ludwika i Maksymiliana w Monachium (Ludwig-Maximilians Univesität w Monachium). W 2011 roku ukończyła studia podyplomowe z zarządzania w służbie zdrowia na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. W tym samym roku rozpoczęła specjalizację z ginekologii i położnictwa i podjęła pracę w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Świętokrzyskiego Centrum Matki i Noworodka w Kielcach. W swojej pracy zajmuje się problemami ginekologicznymi kobiet w każdym wieku, z uwzględnieniem chorób gruczołu piersiowego oraz antykoncepcji.

W Centrum Medycznym Plus Med odpowiedzialna jest za zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

lek. med. Luiza Kryczka, Specjalista Dermatolog i Wenerolog

lek. med. Luiza Kryczka

lek. med. Luiza Kryczka, Specjalista Dermatolog i Wenerolog
lek. med. Luiza Kryczka

specjalista dermatologii i wenerologii

W 2002r ukończyła Akademię Medyczną im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Wydział Lekarski. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii. W 2015r ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach w zakresie zarządzania podmiotem leczniczym. Posiada ukończone kursy w zakresie dermatologii (dermoskopia, dermatochirurgia, światłolecznictwo itp.) oraz w zakresie medycyny estetycznej (zaawansowane techniki z toksyny botulinowej - botoks, kwasu hialuronowego, mezoterapii, lipolizy, osocza bogatopłytkowego, laseroterapii i peelingów).

W Centrum Medycznym Plus Med zajmuje się m.in. zabiegami z zakresu dermatologii i wenerologii, a także konsultacją i oceną znamion oraz zabiegami laserowymi.

lek.med. Anna Dominik

lek.med. Anna Dominik

specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na wydziale lekarskim. W roku 2006 rozpoczęła pracę w Specjalistycznym Szpitalu im. św Łukasza w Końskich, gdzie znieczula pacjentów na Oddziałach Chirurgii Naczyń, Chirurgii Ogólnej, Ortopedii, Ginekologii i Położnictwa, Urologii, Gastroenterologii i Okulistyki. W roku 2013 otrzymała tytuł Specjalisty Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

lek.med. Dariusz Tomasik

lek.med. Dariusz Tomasik

specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Posiada 28-letnie doświadczenie zawodowe.
Przez 20 lat związany z Szpitalem w Skarżysku-Kamiennej, gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery, od asystenta do Kierownika Działu Anestezjologii i Intensywnej Terapii.
Przez 5 lat związany z Polsko-Amerykańskimi Klinikami Serca w Starachowicach. Od kilku lat współpracuje z różnymi podmiotami w zakresie domowej wentylacji mechanicznej.

mgr Marta Kubicka

mgr Marta Kubicka

pielęgniarka koordynująca

W 2014 roku ukończyła studia magisterskie na kierunku Pielęgniarstwo na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Posiada certyfikat ITP SA do obsługi lasera Harmony XL Pro. W latach 2013-2015 pracowała w NZOZ Diamed na stanowisku pielęgniarki koordynującej. Od 2015 roku w Plus Med pełni funkcję pielęgniarki oddziałowej - organizuje prace pielęgniarek monitoruje stan zdrowia pacjentów, uczestniczy w tworzeniu planu opieki i leczenia oraz dba o poziom satysfakcji pacjentów z udzielanych świadczeń pielęgniarskich.

mgr Ewelina Tymoszuk

mgr Ewelina Tymoszuk

specjalista w dziedz. piel. operacyjnego

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2009 roku uzyskała tytuł magistra pielęgniarstwa. W 2013 roku ukończyła kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa operacyjnego. W 2017 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego. Przez 8 lat pracowała jako pielęgniarka operacyjna na wieloprofilowym bloku operacyjnym w Szpitalu Specjalistycznym Ducha Świętego w Sandomierzu, zdobywając doświadczenie w wielu dziedzinach medycyny zabiegowej. W Centrum Medycznym Plus Med zajmuje się sprawami organizacyjnymi bloku operacyjnego, gdzie jest odpowiedzialna za przygotowywanie sali i dopilnowanie procedur. W swojej pracy dokłada najwyższej staranności, aby zabieg przebiegał sprawnie, bezpiecznie i w życzliwej atmosferze.

mgr Anna Gajek-Walczyk

mgr Anna Gajek-Walczyk

kosmetolog

W 2002 roku ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego na wydziale Fizjoterapii w Katowicach. W lipcu 2017 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku "Kosmetologia w Medycynie Estetycznej" w Wyższej Śląskiej Szkole Medycznej w Katowicach. W trakcie swojej wieloletniej pracy, zdobyła umiejętności w zakresie następujących zabiegów kosmetycznych: odmładzanie i epilacja za pomocą IPL, mikrodermabrazja diamentowa i oksybrazja, kriolipoliza, radiofrekwencja (fale radiowe), lipolaser, laser biostymulacyjny, mezoterapia bezigłowa, mikroigłowa, body shaping, ultradźwięki, elektrostymulacja mięśni twarzy i ciała, elektrosauna, czy presoterapia.

W Centrum Medycznym Plus Med odpowiada za wykonywanie zabiegów za pomocą lasera Harmony XL Pro.

mgr Katarzyna Batkowska

mgr Katarzyna Batkowska

kosmetolog

W 2017 roku ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Na codzień wykonuje zawód kosmetologa oraz linergistki (makijaż permanentny), profesje, udokumentowane wieloma kursami. Specjalizuję się również w mikropigmentacji skóry głowy, czyli metodzie maskowania łysienia za pomocą makijażu permanentnego. Zajmuje się również zabiegami takimi jak: fale radiowe, skin needling, mezoterapia igłowa, refleksologia twarzy, infuzja tlenowa oraz wszystkimi innymi podstawowymi zabiegami z zakresu kosmetologii.

mgr Monika Bodzenta

mgr Monika Bodzenta

specjalista ds. finansów

Ukończyła ekonomię i administrację z tytułem mgr na Wydziale Ekonomicznym Politechniki Radomskiej. Odbyła liczne kursy doszkalające z zakresu zarządzania w placówkach medycznych oraz z zakresu rachunkowości. W Centrum Medycznym Plus-Med pracuje od 2014. na stanowisku menadżera. Aktualnie pełni funkcję specjalisty ds finansowych.

lic. Paulina Wijas

lic. Paulina Wijas

specjalista ds. obsługi pacjentów

Rejestratorka medyczna. W 2017 roku ukończyła studia na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, na kierunku Zdrowie publiczne w specjalności epidemiologia z biostatystyką, gdzie obecnie studiuje Dietetykę. Ukończyła także Szkołę Policealną Centrum Edukacji Pro Civitas w Kielcach, na kierunku Technik weterynarii. W Centrum Medycznym PlusMed odpowiedzialna jest m.in. za rejestrowanie Pacjentów do poszczególnych lekarzy, sprawy organizacyjne oraz udzielanie rzetelnej informacji na temat usług medycznych dostępnych w Centrum.