Zespół specjalistów

lek.med. Paweł Bodzenta

lek.med. Paweł Bodzenta

specjalista chirurgii naczyniowej, specjalista chirurgii ogólnej

W roku 1994 ukończył Akademię Medyczną w Łodzi. Pracował m.in. w Świętokrzyskim Centrum Chirurgii Naczyniowej i Angiologii w Końskich oraz w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach. Zajmuje sie schorzeniami naczyniowymi, przede wszystkim leczeniem żylaków kończyn dolnych. Specjalizuje się w zabiegach laserowych metodą EVLT, w ablacji parą wodną oraz usuwania żylaków za pomocą kleju. W 2014 roku uzyskał wyróżnienie w postaci prestiżowego certyfikatu Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Obecnie konsultant do spraw chirurgii naczyniowej w Klinice Chirurgii Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

lek.med. Roman Gołąbek

lek.med. Roman Gołąbek

specjalista chirurgii naczyniowej, specjalista chirurgii ogólnej

Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie, którą ukończył w 1989 roku. Pracownik Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego w Kielcach w latach 1990-2002. W latach 2012 - 2017 pracował w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach.
Od stycznia 2018 roku Kierownik Świętokrzyskiego Centrum Chirurgii Naczyniowej i Angiologii w Szpitalu św. Łukasza w Końskich.

W swojej pracy zawodowej zajmuje się leczeniem żylaków kończyn dolnych, miażdżycy kończyn dolnych, tętniaków aorty i zwężeń tętnic szyjnych.

Od 2014 w Centrum Medycznym Plus Med w Kielcach wykonuje zabiegi laserowe metodą EVLT, zabiegi ablacji (skleroterapii) parą wodną oraz zabiegi usuwania żylaków za pomocą kleju.

lek. med. Anna Szarnecka-Sojda

lek. med. Anna Szarnecka-Sojda

specjalista Angiologii i Chorób Wewnętrznych

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie. Pracuje w zawodzie od 1984 roku. Posiada specjalizacje z chorób wewnętrznych i angiologii (choroby układu naczyniowego).
Wiedzę z zakresu chorób naczyń zdobyła w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w Szpitalu Uniwersyteckim UJ w Krakowie, w Zakładzie Angiologii. W latach 2001-2014 pracowała w Świętokrzyskim Centrum Chirurgii Naczyń i Angiologii, gdzie zajmowała się diagnostyką i leczeniem zachowawczym schorzeń naczyniowych.
Jest konsultantem wojewódzkim ds. angiologii dla województwa świętokrzyskiego od 2009 roku. Od października 2014 roku pracuje w Klinice Chirurgii Naczyń w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Od 2004 roku wykonuje badania USG Doppler tętnic i żył we wszystkich dostępnych obszarach ciała, USG narządów miąższowych, a od 2008 roku badania tj. kapilaroskopię i videokapilaroskopię. Posiada wiedzę opartą o wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie wykonywanej pracy zawodowej oraz liczne kursy i szkolenia doskonalące. Uzyskała szereg dyplomów i certyfikatów, niezbędnych dla zapewnienia jakości oraz wiarygodności świadczonych usług i wykonywanych badań.

lek.med. Sybilla Piekarska

lek.med. Sybilla Piekarska

specjalista chirurgii plastycznej, specjalista chirurgii ogólnej

Absolwentka Akademii Medycznej w Zabrzu. Ukończyła ją w 1997 roku. Pracowała w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej WSS w Sosnowcu. Uczestniczy w różnych kursach i sympozjach w kraju i za granicą. Specjalizuje się w korekcji powiek i uszu, labioplastyce, oraz operacjach piersi, liposukcji. Poza zabiegami operacyjnymi stosuje mniej inwazyjne metody medycyny estetycznej.

lek. med. Dariusz Hudzik

lek. med. Dariusz Hudzik

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej, którą ukończył w 1997 roku. Przez 13 lat asystent na Oddziale Ortopedii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Od 2009 roku zajmuje się ortopedią dorosłych. Przez 7 lat członek teamu medycznego klubu piłkarskiego Korony Kielce. Uczestnik wielu kursów oraz szkoleń w kraju i zagranicą z zakresu chirurgii artroskopowej oraz medycyny sportowej. Obecnie asystent Oddziału Ortopedii II Szpitala Górka w Busku-Zdroju oraz Zastępca Kierownika Oddziału Chirurgii Ogólnej z pododdziałem Ortopedii ZOZ Strzyżów/nad Wisłokiem. Wykonuje rocznie ok. 300 zabiegów artroskopowych (w większości rekonstrukcyjnych) z zakresu kolana i barku. Członek European Society for Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy (ESSKA) oraz Polskiego Towarzystwa Artroskopowego.

lek.med. Paweł Kundera

lek.med. Paweł Kundera

specjalista chirurgii ogólnej

W 2003 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Pracował w Oddziale Chirurgicznym w Skarżysku-Kamiennej, a aktualnie w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala MSWiA w Kielcach. Zajmuje się diagnostyką i kwalifikacją do leczenia operacyjnego schorzeń jamy brzusznej, przepuklin oraz tarczycy. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii jednego dnia. Zajmuje się leczeniem żylaków odbytu i endoskopią przewodu pokarmowego.

lek. med. Sylwia Zagórska

lek. med. Sylwia Zagórska

specjalista chirurgii ogólnej

Absolwentka Uniwersytetu Lwowskiego. Tytuł Specjalisty Chirurgii Ogólnej uzyskała w 2008r. Pracowała w Świętokrzyskim Centrum Onkologii, Szpitalu Powiatowym w Giżycku, Szpitalu Powiatowym w Melilla w Hiszpanii oraz Szpitalu Wojewódzkim w Kielcach. W PlusMed pełni całodobowe dyżury lekarskie przy pacjentach po zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej.

lek.med. Anna Walczyk

lek.med. Anna Walczyk

specjalista chorób oczu

W 2004 roku ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku i specjalizuje się w dziedzinie okulistyki. Odbyła liczne staże: w Klinice Okulistyki w Gdańsku, w Klinice Okulistyki w Lublinie, w Klinice Okulistyki w Białymstoku i Klinice Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. W ciągu ponad 12 lat swojej drogi zawodowej dr Walczyk brała udział w kilkudziesięciu kursach w dziedzinie okulistyki, w tym między innymi, w Międzynarodowej Praktycznej Konferencji i Kursie Chirurgii Okuloplastycznej.

lek. med. Karolina Pazera, Specjalista w dziedzinie Medycyny Estetycznej

lek. med. Karolina Pazera

lek. med. Karolina Pazera, Specjalista w dziedzinie Medycyny Estetycznej
lek. med. Karolina Pazera

specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Pracuje w Oddziale Okulistyki WSZZ w Kielcach. Ukończyła liczne kursy doskonalące umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, zabiegi mezoterapii, lipolizy oraz laseroterapii. Posiada certyfikat ITP SA do obsługi lasera Harmony XL pro.

lek. med. Jacek Urbaczka

lek. med. Jacek Urbaczka

specjalista ginekologii i położnictwa

Akademii Medycznej w Lublinie. Od 1992 związany jest z Oddziałem Ginekologiczno - Położniczym Szpitala Powiatowego w Skarżysku Kamiennej, gdzie obecnie pracuje. W latach 2014-2016 pełnił funkcję Kierownika Oddziału Ginekologiczno - Położniczego Szpitala Powiatowego w Starachowicach. W Centrum Medycznym Plus Med odpowiedzialny jest głównie za zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

lek. med Agnieszka Picheta-Wyka

lek. med Agnieszka Picheta-Wyka

W trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa.

W 2010 roku ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Część programu studiów w tym w zakresie ginekologii i położnictwa realizowała na Uniwersytecie Ludwika i Maksymiliana w Monachium (Ludwig-Maximilians Univesität w Monachium). W 2011 roku ukończyła studia podyplomowe z zarządzania w służbie zdrowia na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. W tym samym roku rozpoczęła specjalizację z ginekologii i położnictwa i podjęła pracę w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Świętokrzyskiego Centrum Matki i Noworodka w Kielcach. W swojej pracy zajmuje się problemami ginekologicznymi kobiet w każdym wieku, z uwzględnieniem chorób gruczołu piersiowego oraz antykoncepcji.

W Centrum Medycznym Plus Med odpowiedzialna jest za zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

lek. med. Luiza Kryczka, Specjalista Dermatolog i Wenerolog

lek. med. Luiza Kryczka

lek. med. Luiza Kryczka, Specjalista Dermatolog i Wenerolog
lek. med. Luiza Kryczka

specjalista dermatologii i wenerologii

W 2002r ukończyła Akademię Medyczną im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Wydział Lekarski. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii. W 2015r ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach w zakresie zarządzania podmiotem leczniczym. Posiada ukończone kursy w zakresie dermatologii (dermoskopia, dermatochirurgia, światłolecznictwo itp.) oraz w zakresie medycyny estetycznej (zaawansowane techniki z toksyny botulinowej - botoks, kwasu hialuronowego, mezoterapii, lipolizy, osocza bogatopłytkowego, laseroterapii i peelingów).

W Centrum Medycznym Plus Med zajmuje się m.in. zabiegami z zakresu dermatologii i wenerologii, a także konsultacją i oceną znamion oraz zabiegami laserowymi.

lek.med. Anna Dominik

lek.med. Anna Dominik

specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na wydziale lekarskim. W roku 2006 rozpoczęła pracę w Specjalistycznym Szpitalu im. św Łukasza w Końskich, gdzie znieczula pacjentów na Oddziałach Chirurgii Naczyń, Chirurgii Ogólnej, Ortopedii, Ginekologii i Położnictwa, Urologii, Gastroenterologii i Okulistyki. W roku 2013 otrzymała tytuł Specjalisty Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

lek.med. Dariusz Tomasik

lek.med. Dariusz Tomasik

specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Posiada 28-letnie doświadczenie zawodowe.
Przez 20 lat związany z Szpitalem w Skarżysku-Kamiennej, gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery, od asystenta do Kierownika Działu Anestezjologii i Intensywnej Terapii.
Przez 5 lat związany z Polsko-Amerykańskimi Klinikami Serca w Starachowicach. Od kilku lat współpracuje z różnymi podmiotami w zakresie domowej wentylacji mechanicznej.

mgr Marta Kubicka

mgr Marta Kubicka

pielęgniarka koordynująca

W 2014 roku ukończyła studia magisterskie na kierunku Pielęgniarstwo na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Posiada certyfikat ITP SA do obsługi lasera Harmony XL Pro. W latach 2013-2015 pracowała w NZOZ Diamed na stanowisku pielęgniarki koordynującej. Od 2015 roku w Plus Med pełni funkcję pielęgniarki oddziałowej - organizuje prace pielęgniarek monitoruje stan zdrowia pacjentów, uczestniczy w tworzeniu planu opieki i leczenia oraz dba o poziom satysfakcji pacjentów z udzielanych świadczeń pielęgniarskich.

mgr Ewelina Tymoszuk

mgr Ewelina Tymoszuk

specjalista w dziedz. piel. operacyjnego

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2009 roku uzyskała tytuł magistra pielęgniarstwa. W 2013 roku ukończyła kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa operacyjnego. W 2017 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego. Przez 8 lat pracowała jako pielęgniarka operacyjna na wieloprofilowym bloku operacyjnym w Szpitalu Specjalistycznym Ducha Świętego w Sandomierzu, zdobywając doświadczenie w wielu dziedzinach medycyny zabiegowej. W Centrum Medycznym Plus Med zajmuje się sprawami organizacyjnymi bloku operacyjnego, gdzie jest odpowiedzialna za przygotowywanie sali i dopilnowanie procedur. W swojej pracy dokłada najwyższej staranności, aby zabieg przebiegał sprawnie, bezpiecznie i w życzliwej atmosferze.

mgr Anna Gajek-Walczyk

mgr Anna Gajek-Walczyk

kosmetolog

W 2002 roku ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego na wydziale Fizjoterapii w Katowicach. W lipcu 2017 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku "Kosmetologia w Medycynie Estetycznej" w Wyższej Śląskiej Szkole Medycznej w Katowicach. W trakcie swojej wieloletniej pracy, zdobyła umiejętności w zakresie następujących zabiegów kosmetycznych: odmładzanie i epilacja za pomocą IPL, mikrodermabrazja diamentowa i oksybrazja, kriolipoliza, radiofrekwencja (fale radiowe), lipolaser, laser biostymulacyjny, mezoterapia bezigłowa, mikroigłowa, body shaping, ultradźwięki, elektrostymulacja mięśni twarzy i ciała, elektrosauna, czy presoterapia.

W Centrum Medycznym Plus Med odpowiada za wykonywanie zabiegów za pomocą lasera Harmony XL Pro.

mgr Katarzyna Batkowska

mgr Katarzyna Batkowska

kosmetolog

W 2017 roku ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Na codzień wykonuje zawód kosmetologa oraz linergistki (makijaż permanentny), profesje, udokumentowane wieloma kursami. Specjalizuję się również w mikropigmentacji skóry głowy, czyli metodzie maskowania łysienia za pomocą makijażu permanentnego. Zajmuje się również zabiegami takimi jak: fale radiowe, skin needling, mezoterapia igłowa, refleksologia twarzy, infuzja tlenowa oraz wszystkimi innymi podstawowymi zabiegami z zakresu kosmetologii.

mgr Monika Bodzenta

mgr Monika Bodzenta

specjalista ds. finansów

Ukończyła ekonomię i administrację z tytułem mgr na Wydziale Ekonomicznym Politechniki Radomskiej. Odbyła liczne kursy doszkalające z zakresu zarządzania w placówkach medycznych oraz z zakresu rachunkowości. W Centrum Medycznym Plus-Med pracuje od 2014. na stanowisku menadżera. Aktualnie pełni funkcję specjalisty ds finansowych.

lic. Paulina Wijas

lic. Paulina Wijas

specjalista ds. obsługi pacjentów

Rejestratorka medyczna. W 2017 roku ukończyła studia na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, na kierunku Zdrowie publiczne w specjalności epidemiologia z biostatystyką, gdzie obecnie studiuje Dietetykę. Ukończyła także Szkołę Policealną Centrum Edukacji Pro Civitas w Kielcach, na kierunku Technik weterynarii. W Centrum Medycznym PlusMed odpowiedzialna jest m.in. za rejestrowanie Pacjentów do poszczególnych lekarzy, sprawy organizacyjne oraz udzielanie rzetelnej informacji na temat usług medycznych dostępnych w Centrum.