lek.med. Paweł Bodzenta

– specjalista chirurgii naczyniowej

W roku 1994 ukończył Akademię Medyczną w Łodzi. Pracował m.in. w Świętokrzyskim Centrum Chirurgii Naczyniowej i Angiologii w Końskich oraz w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach. Zajmuje sie schorzeniami naczyniowymi, przede wszystkim leczeniem żylaków kończyn dolnych. Specjalizuje się w zabiegach laserowych metodą EVLT i w ablacji parą wodną.. W 2014 roku uzyskał wyróżnienie w postaci prestiżowego certyfikatu Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Obecnie konsultant do spraw chirurgii naczyniowej w Klinice Chirurgii Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

lek.med. Roman Gołąbek

– specjalista chirurgii naczyniowej

Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie. Ukończył ją w 1987 roku. Pracownik Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego w Kielcach, następnie Świętokrzyskiego Centrum Chirurgii Naczyniowej i Angiologii w Końskich, a obecnie w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach. Zajmuje się leczeniem żylaków kończyn dolnych, miażdżycy kończyn dolnych, tętniaków aorty i zwężeń tętnic szyjnych. Wykonuje także zabiegi laserowe metodą EVLT i zabiegi ablacji (skleroterapii) parą wodną.

lek.med. Sybilla Piekarska

– specjalista chirurgii plastycznej

Absolwentka Akademii Medycznej w Zabrzu. Ukończyła ją w 1997 roku. Pracowała w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej WSS w Sosnowcu. Uczestniczy w różnych kursach i sympozjach w kraju i za granicą. Specjalizuje się w korekcji powiek i uszu, labioplastyce, oraz operacjach piersi, liposukcji. Poza zabiegami operacyjnymi stosuje mniej inwazyjne metody medycyny estetycznej.

lek.med. Anna Walczyk

– specjalista okulistyki

W 2004 roku ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku i specjalizuje się w dziedzinie okulistyki. Odbyła liczne staże: w Klinice Okulistyki w Gdańsku, w Klinice Okulistyki w Lublinie, w Klinice Okulistyki w Białymstoku i Klinice Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. W ciągu ponad 12 lat swojej drogi zawodowej dr Walczyk brała udział w kilkudziesięciu kursach w dziedzinie okulistyki, w tym między innymi, w Międzynarodowej Praktycznej Konferencji i Kursie Chirurgii Okuloplastycznej.

lek. med. Karolina Pazera

– lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Pracuje w Oddziale Okulistyki WSZZ w Kielcach. Ukończyła liczne kursy doskonalące umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, zabiegi mezoterapii, lipolizy oraz laseroterapii. Posiada certyfikat ITP SA do obsługi lasera Harmony XL pro.

lek.med. Paweł Kundera

– specjalista chirurgii ogólnej

W 2003 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Pracował w Oddziale Chirurgicznym w Skarżysku-Kamiennej, a aktualnie w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala MSWiA w Kielcach. Zajmuje się diagnostyką i kwalifikacją do leczenia operacyjnego schorzeń jamy brzusznej, przepuklin oraz tarczycy. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii jednego dnia. Zajmuje się leczeniem żylaków odbytu i endoskopią przewodu pokarmowego.

lek. med. Grażyna Madej

– specjalista dermatologii i wenerologii

Doktor Grażyna Madej posiada 21 – letnie doświadczenie zawodowe. Obecnie sprawuje funkcję Ordynatora Oddziału Dermatologii Szpitala św. Łukasza w Końskich. Ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na Wydziale Lekarskim. Ukończyła liczne kursy i zdobyła certyfikaty z zakresu m.in. nowoczesnych technik leczenia skóry, dermatologii estetycznej i dermatochirurgii. W Centrum Medycznym Plus Med przyjmuje Pacjentów z zakresu dermatologii, przeprowadza diagnostykę i leczenie zmian skórnych oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, korzystając z platformy laserowej Harmony XL Pro.

Anna Gajek-Walczyk

– kosmetolog

W 2002 roku ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego na wydziale Fizjoterapii w Katowicach. W lipcu 2017 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku “Kosmetologia w Medycynie Estetycznej” w Wyższej Śląskiej Szkole Medycznej w Katowicach. W trakcie swojej wieloletniej pracy, zdobyła umiejętności w zakresie następujących zabiegów kosmetycznych: odmładzanie i epilacja za pomocą IPL, mikrodermabrazja diamentowa i oksybrazja, kriolipoliza, radiofrekwencja (fale radiowe), lipolaser, laser biostymulacyjny, mezoterapia bezigłowa, mikroigłowa, body shaping, ultradźwięki, elektrostymulacja mięśni twarzy i ciała, elektrosauna, czy presoterapia.
W Centrum Medycznym Plus Med odpowiada za wykonywanie zabiegów za pomocą lasera Harmony XL Pro.

lek. med. Krzysztof Szymański

– Chirurg plastyczny

W 1986 r. ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Od 1992 odbywał wolontariat z chirurgii plastycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1996 r. asystent i starszy asystent w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń w Warszawie. Do 2012 r. starszy asystent w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Wieloletnia praktyka zawodowa, liczne kursy krajowe i zagraniczne.

Pełen zakres chirurgii plastycznej – operacje powiek, nosa, uszu, podniesienie twarzy – face lift, korekcja piersi, plastyka brzucha, powiększenie pośladków, odsysanie tkanki tłuszczowej – liposukcja mało inwazyjnym systemem Body Jet. Ponad to zabiegi z zakresu chirurgii ręki, operacje rekonstrukcyjne po urazach, leczenie i korekcje blizn pourazowych, blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych.

lek. med. Jacek Urbaczka

– Ginekolog

Specjalista ginekologii i położnictwa, absolwent Akademii Medycznej w Lublinie.
Od 1992 związany jest z Oddziałem Ginekologiczno – Położniczym Szpitala Powiatowego w Skarżysku Kamiennej, gdzie obecnie pracuje. W latach 2014-2016 pełnił funkcję Kierownika Oddziału Ginekologiczno – Położniczego Szpitala Powiatowego w Starachowicach. W Centrum Medycznym Plus Med odpowiedzialny jest głównie za zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

Katarzyna Batkowska

– kosmetolog

W 2017 roku ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Na codzień wykonuje zawód kosmetologa oraz linergistki (makijaż permanentny), profesje, udokumentowane wieloma kursami. Specjalizuję się również w mikropigmentacji skóry głowy, czyli metodzie maskowania łysienia za pomocą makijażu permanentnego. Zajmuje się również zabiegami takimi jak: fale radiowe, skin needling, mezoterapia igłowa, refleksologia twarzy, infuzja tlenowa oraz wszystkimi innymi podstawowymi zabiegami z zakresu kosmetologii.

Luiza Kryczka

– specjalista dermatologii i wenerologii

W 2002r ukończyła Akademię Medyczną im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Wydział Lekarski. W 2011 roku uzyskałąm tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii. W 2015r ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach w zakresie zarządzania podmiotem leczniczym. Posiada ukończone kursy w zakresie dermatologii (dermoskopia, dermatochirurgia, światłolecznictwo itp.) oraz w zakresie medycyny estetycznej (zaawansowane techniki z toksyny botulinowej – botoks, kwasu hialuronowego, mezoterapii, lipolizy, osocza bogatopłytkowego, laseroterapii i peelingów).

W Centrum Medycznym Plus Med zajmuje się m.in. zabiegami z zakresu dermatologii i wenerologii, a także konsultacją i oceną znamion oraz zabiegami laserowymi.