lek.med. Paweł Bodzenta

lek.med. Paweł Bodzenta

W roku 1994 ukończył Akademię Medyczną w Łodzi. Pracował m.in. w Świętokrzyskim Centrum Chirurgii Naczyniowej i Angiologii w Końskich oraz w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach. Zajmuje sie schorzeniami naczyniowymi, przede wszystkim leczeniem żylaków kończyn dolnych. Specjalizuje się w zabiegach laserowych metodą EVLT, w ablacji parą wodną oraz usuwania żylaków za pomocą kleju. W 2014 roku uzyskał wyróżnienie w postaci prestiżowego certyfikatu Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Obecnie konsultant do spraw chirurgii naczyniowej w Klinice Chirurgii Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

lek.med. Roman Gołąbek

lek.med. Roman Gołąbek

Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie, którą ukończył w 1989 roku. Pracownik Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego w Kielcach w latach 1990-2002. W latach 2012 - 2017 pracował w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach.
Od stycznia 2018 roku Kierownik Świętokrzyskiego Centrum Chirurgii Naczyniowej i Angiologii w Szpitalu św. Łukasza w Końskich.

W swojej pracy zawodowej zajmuje się leczeniem żylaków kończyn dolnych, miażdżycy kończyn dolnych, tętniaków aorty i zwężeń tętnic szyjnych.

Od 2014 w Centrum Medycznym Plus Med w Kielcach wykonuje zabiegi laserowe metodą EVLT, zabiegi ablacji (skleroterapii) parą wodną oraz zabiegi usuwania żylaków za pomocą kleju.

lek.med. Sybilla Piekarska

lek.med. Sybilla Piekarska

Absolwentka Akademii Medycznej w Zabrzu. Ukończyła ją w 1997 roku. Pracowała w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej WSS w Sosnowcu. Uczestniczy w różnych kursach i sympozjach w kraju i za granicą. Specjalizuje się w korekcji powiek i uszu, labioplastyce, oraz operacjach piersi, liposukcji. Poza zabiegami operacyjnymi stosuje mniej inwazyjne metody medycyny estetycznej.

lek. med. Krzysztof Szymański

lek. med. Krzysztof Szymański

W 1986 r. ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Od 1992 odbywał wolontariat z chirurgii plastycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1996 r. asystent i starszy asystent w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń w Warszawie. Do 2012 r. starszy asystent w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Wieloletnia praktyka zawodowa, liczne kursy krajowe i zagraniczne.

Pełen zakres chirurgii plastycznej - operacje powiek, nosa, uszu, podniesienie twarzy - face lift, korekcja piersi, plastyka brzucha, powiększenie pośladków, odsysanie tkanki tłuszczowej - liposukcja mało inwazyjnym systemem Body Jet. Ponad to zabiegi z zakresu chirurgii ręki, operacje rekonstrukcyjne po urazach, leczenie i korekcje blizn pourazowych, blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych.

lek.med. Paweł Kundera

lek.med. Paweł Kundera

W 2003 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Pracował w Oddziale Chirurgicznym w Skarżysku-Kamiennej, a aktualnie w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala MSWiA w Kielcach. Zajmuje się diagnostyką i kwalifikacją do leczenia operacyjnego schorzeń jamy brzusznej, przepuklin oraz tarczycy. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii jednego dnia. Zajmuje się leczeniem żylaków odbytu i endoskopią przewodu pokarmowego.

lek.med. Anna Walczyk

lek.med. Anna Walczyk

W 2004 roku ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku i specjalizuje się w dziedzinie okulistyki. Odbyła liczne staże: w Klinice Okulistyki w Gdańsku, w Klinice Okulistyki w Lublinie, w Klinice Okulistyki w Białymstoku i Klinice Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. W ciągu ponad 12 lat swojej drogi zawodowej dr Walczyk brała udział w kilkudziesięciu kursach w dziedzinie okulistyki, w tym między innymi, w Międzynarodowej Praktycznej Konferencji i Kursie Chirurgii Okuloplastycznej.

lek. med. Karolina Pazera

lek. med. Karolina Pazera

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Pracuje w Oddziale Okulistyki WSZZ w Kielcach. Ukończyła liczne kursy doskonalące umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, zabiegi mezoterapii, lipolizy oraz laseroterapii. Posiada certyfikat ITP SA do obsługi lasera Harmony XL pro.

lek. med. Jacek Urbaczka

lek. med. Jacek Urbaczka

Specjalista ginekologii i położnictwa, absolwent Akademii Medycznej w Lublinie.
Od 1992 związany jest z Oddziałem Ginekologiczno - Położniczym Szpitala Powiatowego w Skarżysku Kamiennej, gdzie obecnie pracuje. W latach 2014-2016 pełnił funkcję Kierownika Oddziału Ginekologiczno - Położniczego Szpitala Powiatowego w Starachowicach. W Centrum Medycznym Plus Med odpowiedzialny jest głównie za zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

lek. med. Luiza Kryczka

lek. med. Luiza Kryczka

W 2002r ukończyła Akademię Medyczną im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Wydział Lekarski. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii. W 2015r ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach w zakresie zarządzania podmiotem leczniczym. Posiada ukończone kursy w zakresie dermatologii (dermoskopia, dermatochirurgia, światłolecznictwo itp.) oraz w zakresie medycyny estetycznej (zaawansowane techniki z toksyny botulinowej - botoks, kwasu hialuronowego, mezoterapii, lipolizy, osocza bogatopłytkowego, laseroterapii i peelingów).

W Centrum Medycznym Plus Med zajmuje się m.in. zabiegami z zakresu dermatologii i wenerologii, a także konsultacją i oceną znamion oraz zabiegami laserowymi.

Anna Gajek-Walczyk

Anna Gajek-Walczyk

W 2002 roku ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego na wydziale Fizjoterapii w Katowicach. W lipcu 2017 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku "Kosmetologia w Medycynie Estetycznej" w Wyższej Śląskiej Szkole Medycznej w Katowicach. W trakcie swojej wieloletniej pracy, zdobyła umiejętności w zakresie następujących zabiegów kosmetycznych: odmładzanie i epilacja za pomocą IPL, mikrodermabrazja diamentowa i oksybrazja, kriolipoliza, radiofrekwencja (fale radiowe), lipolaser, laser biostymulacyjny, mezoterapia bezigłowa, mikroigłowa, body shaping, ultradźwięki, elektrostymulacja mięśni twarzy i ciała, elektrosauna, czy presoterapia.

W Centrum Medycznym Plus Med odpowiada za wykonywanie zabiegów za pomocą lasera Harmony XL Pro.

Katarzyna Batkowska

Katarzyna Batkowska

W 2017 roku ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Na codzień wykonuje zawód kosmetologa oraz linergistki (makijaż permanentny), profesje, udokumentowane wieloma kursami. Specjalizuję się również w mikropigmentacji skóry głowy, czyli metodzie maskowania łysienia za pomocą makijażu permanentnego. Zajmuje się również zabiegami takimi jak: fale radiowe, skin needling, mezoterapia igłowa, refleksologia twarzy, infuzja tlenowa oraz wszystkimi innymi podstawowymi zabiegami z zakresu kosmetologii.